SIA OŠUKALNS saņem LURSOFT speciālbalvu

SIA OŠUKALNS saņem LURSOFT speciālbalvu

27.reizi klajā nācis Dienas Biznesa speciālizdevums TOP500+, kurā sadarbībā ar Lursoft, SIA Ernst & Young Baltic un AS Olainfarm apkopoti Latvijas lielāko uzņēmumu biznesa sasniegumi. Svinīgā TOP500+ izdevuma atvēršanas ceremonijā Mākslas muzejā Rīgas Birža 6.decembrī tika pasniegtas īpašas TOP500+ godalgas piecās nominācijās. Novērtējot visu Latvijas uzņēmumu pienesumu vals..

TRĪS SIA "OŠUKALNS" DARBINIEKI SAŅEM JĒKABPILS NOVADA APBALVOJUMU - PATEICĪBU

 TRĪS SIA

Mūsu kolēģi = mūsu vērtība! 18.novembrī Jēkabpils novada  Valsts svētku svinīgajā pasākumā, Krustpils kultūras centrā, tika pasniegti novada apbalvojumi. Mēs priecājamies un lepojamies ar trīs kolēģiem, kas saņēmuši augsto pagodinājumu - Jēkabpils novada Pateicību. SIA “OŠUKALNS” Bezzaru dēļu apstrādes vadītājs Aivars Āriņš – pateicība par ..

SIA “OŠUKALNS” aicina uz grandiozu kokmateriālu noliktavas izpārdošanu

SIA “OŠUKALNS” aicina uz grandiozu kokmateriālu noliktavas izpārdošanu

Tikai divas dienas 29. un 30. septembrī, plkst. 9:00 – 16:00, SIA”OŠUKALNS” aicina uz vēl nebijušu notikumu – kokmateriālu  noliktavas lielo izpārdošanu uzņēmuma ražotnē.  Divu dienu izpārdošanas ietvaros būs iespējams iegādāties plašu kokmateriālu sortimentu pa īpaši izdevīgām cenām. Lielākoties būs pieejami apses, alk..

Ar SIA "OŠUKALNS" atbalstu aizvadīta jauniešu basketbola nometne Aglonā

Ar SIA

Laikā no 13.-20.augustam Aglonas vidusskolā notika basketbola nodaļas vasaras treniņnometne treneru Andra Čerjaka un Pētera Krastiņa vadībā. Vasara sportistus lutināja jo īpaši, jo karstums sagaidīja viņus pirmajā dienā un pavadīja līdz pat nometnes noslēgumam. Visu laiku notika aktīva sportošana, katra diena bija nodarbēm piesātināta- diena iesākās ar rīta rosmi, uz nedēļas beigām r..

Ošukalns ražotnē uzstādīts viens no apjomīgākajiem un tehniski sarežģītākajiem saules paneļu projektiem Latgales reģionā

Ošukalns ražotnē uzstādīts viens no apjomīgākajiem un tehniski sarežģītākajiem saules paneļu projektiem Latgales reģionā

Daudznozaru uzņēmums Ošukalns sadarbībā ar energouzņēmumu Enefit uz sava kokapstrādes ražotnes ceha jumta Jēkabpilī uzstādījis vienu no apjomīgākajiem un tehniski sarežģītākajiem saules paneļu parkiem Latgales reģionā. Projekta investīcijas ir 350 tūkstoši eiro. Projekta ietvaros uz kokapstrādes ražotnes ēkas jumta uzstādīti 1050 saules paneļi ar kopējo sistēmas jaudu 425 kW, kas ..

PAR PLŪDU RADĪTO SITUĀCIJU SIA “OŠUKALNS” TERITORIJĀ

PAR PLŪDU RADĪTO SITUĀCIJU SIA “OŠUKALNS” TERITORIJĀ

SIA “OŠUKALNS” informē, ka, 14.01.2023. plūdi Jēkabpils novadā, plašā mērogā skāruši arī uzņēmumu. Tā rezultātā pārtraukta darbība teju visā uzņēmuma teritorijā Jēkabpilī, Bebru ielā 104, visplašāk ciešot lielākajai zāģētavai un taras sagatavju nozarei - to darbība šobrīd ir pilnībā apturēta, savukārt pārējās nozares darbību turpina pilnvērtīgā..