SIA “OŠUKALNS” aicina uz grandiozu kokmateriālu noliktavas izpārdošanu

SIA “OŠUKALNS” aicina uz grandiozu kokmateriālu noliktavas izpārdošanu

Tikai divas dienas 29. un 30. septembrī, plkst. 9:00 – 16:00, SIA”OŠUKALNS” aicina uz vēl nebijušu notikumu – kokmateriālu  noliktavas lielo izpārdošanu uzņēmuma ražotnē. 

Divu dienu izpārdošanas ietvaros būs iespējams iegādāties plašu kokmateriālu sortimentu pa īpaši izdevīgām cenām. Lielākoties būs pieejami apses, alkšņa, termo apses un termo alkšņa kokmateriāli, kas paredzēti saunas telpu apdarei, pirts lāvām, terasēm, ārsienu apdarei un saimniecības būvdarbiem. Izpārdošanas cenas piemērotas kokmateriāliem ar visdažādāko dimensiju un profilu klāstu.

Ja jūsu darāmo darbu sarakstā ir pirts izbūve, terases būvniecība vai varbūt šķūnīša renovācija, tad noteikti atradīsiet sev piemērotus kokmateriālus, jo izpārdošanas ietvaros tiks piedāvāti profili gan no smalkām durvju līstēm līdz pat apdares dēļiem un konstrukcijas brusām.

Materiālus varēs iegādāties kā mazā – pāris dēļu, tā arī pavisam lielā, vairāku paku, apjomā.  Izpārdošanas laikā apmeklētājus konsultēs mūsu uzņēmumā strādājošie nozares profesionāļi ar ilggadēju pieredzi, palīdzot izvēlēties labāko materiālu tieši jums nepieciešamajam mērķim, kā arī ieteiks labāko variantu un risinājumu nākotnē plānotiem projektiem un būvniecībai.

Ja starp izpārdošanā pieejamajiem materiāliem neatradīsiet saviem projektiem piemērotu, tad abās izpārdošanas dienās klientiem tiks piedāvāta lieliska iespēja apskatīt visu uzņēmuma ražoto produkciju klātienē, uzzināt par tā īpašībām un pielietojamību, kā arī to pasūtīt. Pircējiem būs arī iespēja vienoties par materiālu piegādi, vai arī pašiem atbraukt pēc izvēlētajiem materiāliem nedēļas laikā pēc to iegādes.

Tā kā izpārdošana plānota uz vietas tieši ražotnē, tad norēķināties varēs tikai ar skaidru naudu, pretī saņemot kvīti vai arī ar bankas pārskaitījumu tajā pat dienā.

Kā nokļūt pie mums?

Izpārdošana norisināsies SIA “OŠUKALNS” kokapstrādes ražošanas telpās Jēkabpilī, Bebru ielā 104a, ko varēs viegli atrast sekojot teritorijā esošajām norādēm. Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības aicinām zvanīt 28312944.