SIA OŠUKALNS saņem LURSOFT speciālbalvu

SIA OŠUKALNS saņem LURSOFT speciālbalvu

27.reizi klajā nācis Dienas Biznesa speciālizdevums TOP500+, kurā sadarbībā ar Lursoft, SIA Ernst & Young Baltic un AS Olainfarm apkopoti Latvijas lielāko uzņēmumu biznesa sasniegumi. Svinīgā TOP500+ izdevuma atvēršanas ceremonijā Mākslas muzejā Rīgas Birža 6.decembrī tika pasniegtas īpašas TOP500+ godalgas piecās nominācijās.

Novērtējot visu Latvijas uzņēmumu pienesumu valsts labklājībai, Dienas Bizness šogad īpaši izceļ nacionālā kapitāla uzņēmumu nozīmi šajā laikā.

TOP 500+ balvu ieguvēji:

TOP500 nozīmīgākais eksportētājs – SIA Light Guide Optics International;

TOP500 nacionālā kapitāla lielākais darba devējs – veselības uzņēmumu grupa RePharm;

TOP500 nozīmīgākais pārtikas pārstrādātājs – AS Dobeles dzirnavnieks;

TOP500 nacionālā kapitāla nozīmīgākais lauksaimnieks – AS Pampāļi;

TOP500 nacionālā kapitāla uzņēmums ar vislielāko neto apgrozījumu – AS Latvijas finieris.

Lursoft speciālbalvu saņēma Jēkabpils uzņēmums SIA Ošukalns. Lursoft valdes locekle Daiga Kiopa norāda: “Izraugoties speciālbalvu, vērtējām, lai uzņēmums ir 100% vietējā privātā kapitāla uzņēmums. Tā kā Lursoft iestājas par to, lai Latvijā būtu droša uzņēmējdarbības vide, tad skatījāmies arī to, lai mūsu balvas saņēmējam ir ne tikai labi finanšu rādītāji, bet arī tam ir laba nodokļu nomaksas disciplīna.” Lursoft speciālbalvas saņēmējs daudznozaru uzņēmums SIA “Ošukalns” darbojas jau 30 gadus un ir viens no lielākajiem darba devējiem savā reģionā. Vērtējot uzņēmuma samaksāto nodokļu apmēru – VSAOI uz 1 darbinieku un IIN iemaksas uz 1 darbinieku -, redzams, ka tās ir ievērojami augstākas nekā vidēji citiem šīs nozares uzņēmumiem.

 

Informācijas avots: LURSOFT NEWS

https://blog.lursoft.lv/2023/12/07/top-500-izdevuma-atversanas-svetkos-ipasi-godina-vieteja-kapitala-uznemumus/